Obrazek
13sty

Czas Świąt Bożego Narodzenia w naszym Przedszkolu.

 

W tym roku okres świąteczny trwał w naszym przedszkolu wyjątkowo długo. Rozpoczęliśmy go od spotkania z długo oczekiwanym przez dzieci św. Mikołajem, który obdarował przedszkolaków   prezentami. Mikołajowi pomagało pięć śnieżynek ? studentek PSW, które miały dla każdego coś słodkiego oraz wiele pomysłów na ciekawe zabawy. Po obejrzeniu prezentów razem ze św. Mikołajem tańczyliśmy, bawiliśmy się chustą animacyjną oraz robiliśmy pamiątkowe zdjęcia.

Święty Mikołaj  dziękuje Śnieżynkom za pomoc i zaprasza za rok ;).

 

21 grudzień był wyjątkowym dniem w naszym przedszkolu, gdyż po raz pierwszy wszystkie grupy spotkały się razem, by wspólnie robić ozdoby choinkowe przy słuchaniu kolęd. Dzieci wykonały piękne łańcuchy i dekoracje choinkowe, które zawiesiliśmy na choinkę. Przedszkolakom bardzo podobało się wspólne ubieranie choinki.

Dzieci wykonały piękne łańcuchy i dekoracje choinkowe

 

10 stycznia nasze przedszkole odwiedziła młodzież z LO im. Emilii Plater wraz z opiekunem kapucynem  Piotrem Arndt , przedstawiając jasełka. Oprawę muzyczną przygotował brat Piotr grając na gitarze. Aktorami była młodzież, ale również widownia, gdyż przed rozpoczęciem części artystycznej  brat Piotr uczył nasze dzieci gestów do poszczególnych kolęd i pastorałek. Było to wyjątkowe doświadczenie dla dzieci i terapeutów, ponieważ poczuliśmy atmosferę Świąt Bożego Narodzenia kolejny raz. Cieszymy się ze współpracy z LO i z utęsknieniem czekamy na kolejne spotkania.

 

W naszym przedszkolu odwiedziła młodzież z LO im. Emilii Plater

Kategoria: Do przypisania

Ułatwienia dostępu