Wraz z nadejściem wiosny odkrywamy nowe miejsca. Dla naszych dzieci każda wycieczka to poznawanie nowych środowisk i zdobywanie bezcennych doświadczeń. Tym razem odwiedziliśmy Nadleśnictwo Chotyłów. Nasze przedszkolaki przeszły ścieżkę edukacyjną poznając tajemnice lasu i jego mieszkańców oraz odwiedziły Muzeum Leśne.
Dziękujemy za niezwykle ciepłe przyjęcie i zarażenie nas ogromną dawką pozytywnej ekowiedzy. Wrócimy do was jeszcze nieraz!

Ułatwienia dostępu