Obrazek
05maj

Zmiany w prowadzeniu zajęć w Ośrodku Terapii i Diagnostyki Dzieci z Autyzmem

[05.05.2020]

Drodzy Rodzice!
Od maja zaprzestajemy zdalnej realizacji zajęć w ramach projektu PFRON i wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.
W związku z powyższym:
Rozpoczynamy, od dnia 11 maja, realizację zajęć w ramach specjalistycznych usług opiekuńczych, projektu PFRON oraz zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w bezpośrednim kontakcie z dzieckiem.

 

 

W pierwszym tygodniu maja realizujemy jeszcze jedne zajęcia kształcenia zdalnego w ramach WWRD. Kolejne godziny będą realizowane w kontakcie bezpośrednim.
Miejsce realizacji zajęć: budynek przy ulicy Powstańców 4c – dzieci w wieku przedszkolnym, budynek przy ulicy Pokoju 22 – uczniowie szkół.
Z każdym z Państwa skontaktuje się terapeuta, który będzie koordynował układanie harmonogramu.
W przypadku braku wyrażania chęci przystąpienia dziecka do zajęć prosimy o kontakt telefoniczny: 608 855 533.
Rodzice, którzy wyrażą chęć uczestniczenia dziecka w indywidualnych zajęciach terapeutycznych, proszeni są o składanie oświadczeń w tym zakresie. Druki oświadczeń będą się znajdować w skrzynce podawczej przy ulicy Powstańców 4c i ulicy Pokoju 22 od dnia 6 maja. Wypełnione oświadczenia składamy do dnia 8 maja do godz. 13.00. do skrzynki podawczej w budynku przy ulicy Powstańców 4c.
Prosimy o zapoznanie się z zarządzeniem dotyczącym wprowadzenia w Ośrodku Terapii i Diagnostyki odpowiednich procedur bezpieczeństwa.

Kategoria: Do przypisania

Ułatwienia dostępu