Obrazek
27sty

II Halowy Turniej Piłki Nożnej „Wspólny Świat” CUP 2020

[25.01.2020]

⚽⚽⚽ Tak było w sobotę na II Halowym Turnieju Piłki Nożnej Wspólny Świat CUP 2020, który rozegrany został w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Białej Podlaskiej. Serdecznie dziękujemy dyrekcji pani Aleksandra Dopierała za możliwość organizacji wydarzenia w gościnnych progach szkoły.

Udział w turnieju wzięło 8 zespołów, które rywalizowały ze sobą o zwycięstwo w formule każdy z każdym. Punktualnie o godzinie 9:00 dyrektor ośrodka terapii i diagnostyki Marta Łukowska – Almaszy wraz z Marlena Męczyńska – wicedyrektor przedszkola oficjalnie rozpoczęły turniej, po czym zawodnicy przystąpili do rywalizacji. Wszystkie zespoły rozegrały 7 spotkań i mogły sprawdzić swoje umiejętności z każdym przeciwnikiem.

 

Cały dzień zmagań na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie wyłonił zwycięzców, którymi zostali zawodnicy z naszego miasta – AP TOP 54 Biała Podlaska II.

Kolejne miejsca zajęły następujące drużyny:

2. MKS Polonia Warszawa II

3. Górnik Łęczna S.A.

4. MKS Polonia Warszawa I

5. AP TOP 54 Biała Podlaska I

6. Orlęta Łuków

7. AT Champion Biała Podlaska

8. KS Huragan Międzyrzec Podlaski.

Najlepszy Bramkarz: Cyryl Bolesta. Najlepszy zawodnik: Antoni Chmielewski. Król Strzelców: Juliusz Rafalski. Chłopcy ze wszystkich zespołów rywalizowali zgodnie z zasadami fair play. Turniej przebiegał w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze, czego sprawcami byli licznie zgromadzeni rodzice zawodników z poszczególnych zespołów. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspaniały doping 🙂

Wielkie podziękowania pracownikom stowarzyszenia, którzy wyszli z inicjatywą wydarzenia oraz byli jego organizatorami: Mateusz KonaszewskiKonrad Więcierzewski, Dawid Pietrusik, Michał Grudziński.


Podziękowania załodze stowarzyszenia za pomoc organizacyjną: Daria Kalinowska Dar Ka, Magdalena Sworczuk, Renata Lubańska, Agnieszka Librant, Paweł Kazimierczyk. Nie zapominamy o wsparciu w postaci przygotowania dyplomów, poczęstunku oraz wszelką pomoc w trakcie organizacji wydarzenia: Izabela Ciesielska-Semeniuk, Gosia Tymoszuk, Kamila Rieger-Sowa, Agnieszka Hajduk, Sylwia Trzeciak, Renata Szwed i Kamil Goć. Dziękujemy sponsorom wydarzenia. Pełna fotogaleria wydarzenia już wkrótce na naszym FB 🙂

Jeszcze raz pięknie dziękujemy!


Kategoria: Do przypisania

Ułatwienia dostępu