19sty

PASOWANIE na przedszkolaka 2012

Dnia 12.01.2012 roku w Niepublicznym Przedszkolu dla dzieci z Autyzmem ?Wspólny Świat? odbyło się  PASOWANIE na przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęto Polonezem. Narodowy taniec polski wykonały najstarsze przedszkolaki a następnie zaprezentowali  swoim młodszym kolegom oraz publiczności taniec  z chusteczkami.  Przedszkolaki ? średniaki wcieliły się w role krasnali i zatańczyły w rytmie piosenki ?Idą krasnoludki?. 

alt

Wicedyrektor Przedszkola, Alina Sucharzewska wręczyła wszystkim artystom dyplom wzorowego przedszkolaka. Kolejnym punktem uroczystości była prezentacja nowych przedszkolaków. Każdy przedszkolak otrzymał gromkie brawa a następnie musiał przejść test  prawdziwego przedszkolaka. Test składał się z następujących konkurencji: słuchanie gry na trójkącie muzycznym, dotykanie różnych powierzchni oraz malowanie obrazu na sztaludze. Wszystkie dzieci doskonale poradziły sobie z zadaniami.

alt

Pani wicedyrektor Przedszkola dokonała ceremonii  pasowania, po czym  wręczyła dyplom prawdziwego przedszkolaka. Dostojną atmosferę podkreślił utwór ?Nasze przedszkole to jedna rodzina?, w którą włączyli się przedszkolacy, nauczyciele i zgromadzona publiczność. Po zakończeniu części artystycznej wesołe przedszkolaki wróciły do sal przedszkolnych a ich rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Rodzice wspólnie z nauczycielami mieli możliwość podzielić się wrażeniami z uroczystości, obejrzeć prezentację multimedialną przedstawiającą działalność  przedszkola i zapoznać się z fachową literaturą dotyczącą zagadnienia autyzmu.

FOTORELACJA z  PASOWANIE na przedszkolaka 2012  ZAPRASZAMY

Kategoria: Do przypisania

Ułatwienia dostępu