14cze

Pierwsza Komunia Święta

[14.06.2016]

11 czerwca siedmioro naszych podopiecznych po długich przygotowaniach przystąpiło do pierwszej komunii świętej w kościele pw. Św. Michała Archanioła.
Mszę koncelebrowali ks. proboszcz Henryk Jakubowicz, ks. Kanonik Waldemar Izdebski, proboszcz parafii Św. Anny w Białej Podlaskiej oraz ks. Waldemar Tkaczuk, proboszcz parafii Św. Elżbiety Węgierskiej w Konstantynowie. W konfesjonale posługiwali: ks. kanonik Marian Daniluk, proboszcz parafii Narodzenia NMP w Białej Podlaskiej oraz ks. Dariusz Konieczny i ks. Artur Petkowicz, wikariusze parafii Św. Michała Archanioła.

W uroczystości wzięło udział wielu gości, m.in. rodziny naszych wychowanków oraz pracownicy Stowarzyszenia Wspólny Świat. Dzieciom oraz ich rodzicom życzymy, aby to bliskie spotkanie z Panem Jezusem było źródłem wielu łask bożych. Szczególne podziękowania należą się ks. Henrykowi za zaangażowanie się w tak trudne dzieło, za nieustanną pomoc, modlitwę i podtrzymywanie nas na duchu. Dziękujemy również pani katechetce Barbarze Arseniuk za pracę z dziećmi, za cierpliwość i dobroć, za przygotowanie dzieci do przyjęcia sakramentu pokuty i Eucharystii. Serdecznie dziękujemy dyrekcji naszej szkoły, wychowawcom, terapeutom i wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tej pięknej uroczystości.

Kategoria: Do przypisania

Ułatwienia dostępu