Obrazek
10wrz

Centrum Nauki Kopernik oraz Stadion Narodowy

W dniu 09.09.2015 podopieczni naszego Stowarzyszenia wraz z rodzicami i terapeutami wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Mimo zapowiadającej się deszczowej aury stolica przywitała nas słońcem.

Naszą wyprawę rozpoczęliśmy od zwiedzania Stadionu Narodowego. Przewodnik pokazał nam ogromną murawę oraz trybuny gdzie oprócz meczy piłkarskich odbywają się różne zawody sportowe oraz  inne ciekawe  wydarzenia kulturalne. Każdy z nas mógł zająć miejsce na trybunach i poczuć się jak prawdziwy kibic. Przewodnik oprowadził nas także po innych interesujących miejscach, które skrywa stadion. Odwiedziliśmy szatnię reprezentacji Polski gdzie mogliśmy zobaczyć oryginalne stroje piłkarzy i poznać technikę ich powstawania.

Następnie udaliśmy się na przepyszny obiad, który dał nam siłę do zwiedzania kolejnego punktu naszej wycieczki, którym było fascynujące Centrum Nauki Kopernika. W tym niezwykłym miejscu każdy z nas mógł poczuć się jak prawdziwy naukowiec oraz doświadczyć i dotknąć wielu urządzeń, które pokazują jak działa fizyka czy biologia.

Zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do domu.

 

Galeria >>>>>

Kategoria: Do przypisania

Ułatwienia dostępu