Obrazek
01kwi

Niebieskie Światło dla Autyzmu ? 1-2 kwietnia

NIEBIESKIE ŚWIATŁO DLA AUTYZMU ? Light it Up Blue ? włączcie się 1-2 kwietnia!
Wieczorem 1 i 2 kwietnia 2011, słynne budynki w USA i na świecie ? w tym Empire State Building w Nowym Yorku i CN Tower w Toronto w Kanadzie ? rozświetlą się na niebiesko, aby uczcić Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie. Organizatorzy wydarzenia za cel postawili sobie zwiększanie świadomości społeczeństwa oraz szerzenie wiedzy na temat autyzmu. Mają zamiar rozświetlać świat na niebiesko przez cały kwiecień ? miasto po mieście.

Akcja objęła zarówno wielkich inwestorów, internetowe portale społecznościowe, ale też poszczególnych, przeciętnych obywateli XXI wieku  każdego, komu los dzieci i rodzin dotkniętych problemem autyzmu nie jest obojętny. Udział każdego z Was jest istotny zwiększa siłę oddziaływania akcji Light it up blue, która może przyczynić się do poprawy jakości życia naszych dzieci w przyszłości, jaka je czeka.

Co ty możesz zrobić, aby Zapalić Niebieskie Światło dla Autyzmu?

 

? Szerzyć wiedzę o Autyzmie online lub rozesłać informację o akcji: Zapalamy niebieskie światło dla Autyzmu (Light it Up Blue)

? Ubrać się na niebiesko lub przypiąć niebieski znaczek puzzla Autism Speaks (http://www.autismspeaks.org/) i  zachęcić do tego kolegów w pracy zgłoś swój udział: http://www.lightitupblue.org/participate/wear-blue-to-work-day

? Zapalić niebieskie światło w domu lub przed domem zgłoś swój udział: http://www.lightitupblue.org/participate/light-your-house-up-blue

Kategoria: Do przypisania

Ułatwienia dostępu