Obrazek
12kwi

Wyjątkowa wizyta Stowarzyszenia „Wspólny Świat” w Urzędzie Miasta Biała Podlaska

Prezes Stowarzyszenia „Wspólny Świat”, Anna Chwałek, oraz wiceprezes, Marta Łukowska-Almaszy, wraz z podopiecznymi, uroczyście udali się do Urzędu Miasta Biała Podlaska. To miejsce, znane z przyjaznej atmosfery dla osób ze spektrum autyzmu, było celem wyjątkowej wizyty.

W trakcie wizyty delegacja Stowarzyszenia miała zaszczyt wręczyć Certyfikat Osobom Wspierającym Osoby z Autyzmem na ręce prezydenta Miasta Biała Podlaska. To wyjątkowe wyróżnienie zostało przyznane jako wyraz uznania dla zaangażowania i wsparcia udzielanego przez władze miasta dla osób z autyzmem oraz ich rodzin.

Ta radosna i uroczysta chwila była nie tylko okazją do podziękowań, ale również do podkreślenia znaczenia współpracy pomiędzy organizacjami społecznymi a lokalnymi władzami dla tworzenia bardziej przyjaznego i zrozumiałego środowiska dla osób ze spektrum autyzmu oraz ich bliskich.

To wydarzenie stanowi doskonały przykład partnerskiej współpracy między społeczeństwem a władzami lokalnymi w budowaniu bardziej integracyjnej i zrównoważonej społeczności.

Kategoria: Ogólne

Ułatwienia dostępu