Obrazek
12maj

Ahoj Przygodo!

Ostatnio nasze przedszkolaki odwiedziły szkółkę jeździecką Husaria w Kijowcu i dla wielu z nich było to pierwsze tak bliskie spotkanie z tymi zwierzakami.
Kontakt z końmi to świetna przygoda i aktywność ruchowa. A przy okazji… chyba mamy wśród naszych przedszkolaków kilku przyszłych kowbojów i amazonek.
Dziękujemy instruktorom za cudowne spotkanie, cierpliwość i możliwość przeżycia tej pięknej przygody.

Kategoria: Przedszkole

Ułatwienia dostępu